Bar weselny

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się Państwo dlaczego jedne przyjęcia weselne wspominane są przez lata, a o innych szybko zapominamy?

Czasy, gdy na weselnych stołach królowała wódka i piwo a wyzwaniem było zmieszanie wódki z sokiem minęły bezpowrotnie. Odkryjcie z nami bogaty wachlarz smakowych, kolorowych i niebywale oryginalnych koktajli na bazie świeżych owoców oraz warzyw z syropami domowej roboty.

Nie zapomnimy o najmłodszych! Specjalnie dla nich przygotujemy pyszne drinki bezalkoholowe! Barmani Event-Baru wyróżniają się stylem pracy, który cechuje zręczność, szybkość, ewolucje butelkami, szejkerami oraz szkłem. W trakcie przyjęcia wchodzą w interakcję z gośćmi, a nie tylko serwują koktajle! Dzięki temu trafiamy w samo sedno a naszym motorem napędowym jest pokazanie takiej sztuki barmańskiej która sprawi, iż Wasi goście nie uwierzą, że to wszystko dzieje się naprawdę.

Zapewniamy:

  • koktajle dobrane do pory roku, bazujące na świeżych owocach, warzywach oraz ziołach, które są idealnie zbalansowane smakowo
  • wykwalifikowanych barmanów pracujących CAŁĄ NOC wraz ze sprzętem barmańskim (szejkery bostońskie, muddlery, łyżki do mieszania, szufelki do lodu, sitka, noże do dekoracji oraz szklanice barmańskie…) oraz akcesoriami barmańskimi niezbędnymi do przygotowywania koktajli (blendery, kruszarki do lodu oraz wyciskarki do cytrusów)
  • stylowy bar (od 1 mb do 12mb) z frontem do wyboru dopasowanym do wnętrza gdzie odbywa się realizacja
  • regały za barem na których można wyeksponować szkło oraz alkohole
  • wydruk indywidualnych kart menu lub prezentacje z recepturami koktajli wraz ze zdjęciami wyświetlane na TV LCD zawieszonych koło baru
  • likiery, wermuty, bittersy
  • syropy , kordiale BIO oraz puree owocowe
  • dodatki komplementarne (rurki, serwetki, szpadki koktajlowe, brązowy cukier trzcinowy, wisienki koktajlowe, oraz przyprawy)
  • lód - kostkowy oraz kruszony
  • szkło

Opinie Par Młodych

Żaneta

Brak słów, najlepsza decyzja ! Komunikacja i organizacja przed weselemrewelacyjna, drinki pierwsza klasa a barmani? Najlepsi z najlepszych !! Klasa iprofesjonalizm jak dla nas Event Bar był wisienką na torcie naszego wesela abarmani uszczęśliwili zarówno nas jak i każdego z obecnych - nawet tych, którzy niepili alkoholu Polecamy z całego serca i będziemy rezerwować na każdą naszaimprezę DZIEKUJEMY !!!


Magda

To najlepszy pomysł jaki mogliśmy zrealizować na Naszym weselu!!! Obsługa, drinki,design baru na najwyższym poziomie! Goście byli zachwyceni! Kontakt z PaniąIwoną i dogrywanie szczegółów - rewelacja! Wszystko przebiegło bez najmniejszegoproblemu! Wspaniała alternatywa dla zwykłej polskiej wódki.Skorzystamy na pewno jeszcze nie raz przy innych okazjach!! Polecamy serdecznie idziękujemy jeszcze raz


Alicja

Event Bar to firma na najwyższym poziomie. Współpraca od samego początku bezzarzutu! Od momentu podpisania umowy do naszego wesela kilka razy kontaktowałamsię z p. Iwoną, która zawsze służyła mi pomocą. Kelnerzy na naszym weselu bylisympatyczni, kulturalni, komunikatywni. Po imprezie dostaliśmy mnóstwo pochwał zestrony gości dotyczących Event Baru - wszyscy jednogłośnie twierdzili, że był to 'strzał wdziesiątkę' i drinki były przepyszne, co potwierdza ilość wypitego alkoholu Uważam, żejest to jedna z najlepszych atrakcji na wesele. Polecam każdemu z czystym sumieniem!


Natalia

Drogi Event Barze ! To dzięki Wam, Nasze wesele 17.08.2019 nabrało BARW !Waszprofesjonalizm, podejście do klientów i zaangażowanie sprawiło, że byliśmyzaszczyceni Waszą obecnością . Chcielibyśmy podziękować Wam, za niezwykły duetktóry nam towarzyszył! Serwował pyszne i piękne drinki, ale i z wielką klasąwkomponował się w klimat miejsca i ludzi. Marcin i Tomek - cudowni, fantastyczni,mili, profesjonalni, byli niezwykłą wizytówką Waszej firmy. Przyczynili się dowyjątkowości tego dnia, za co dziękujemy Wam z całego serca . Będziemy polecaćdo końca świata !!!!!

Przeczytaj więcej opinii