Nasze bary

Biała skóra:

Dla wielbicieli klasycyzmu i świeżości. Biała skóra kojarzy się z tym co czyste, piękne i proste. Wygląda wyjątkowo we wnętrzach weselnych, ale również tam gdzie potrzeba rozświetlić wnętrze zachowując tradycyjny, wytworny charakter.

Czarna skóra:

Doskonały wybór dla wielbicieli luksusu i elegancji. Świetnie sprawdza się na typowo męskich spotkaniach przy whisky, kobiecych spotkaniach zabarwionych aromatem kawy lub na otwarciach salonów motoryzacyjnych.

Bielone drewno:

Kiedy króluje styl vintage lub skandynawski – bielone drewno będzie pasowało najlepiej. Wygląda bardzo dobrze również wtedy kiedy po prostu motywem przewodnim jest biel. Chyba żaden front nie komponuje się tak dobrze z kwiatami.

Ciemne drewno:

Dla tych, którzy kochają klasykę i naturę.Ciemne drewno przenosi w klimat górskich domków z kamiennym kominkiem, nowoczesnych wnętrz z przytulną atmosferą lub po prostu leśnych, odważnych wystrojów.

Lustro:

To front który pasuje zarówno do nowoczesnych designerskich wnętrz jak i tradycyjnych, wytwornych pomieszczeń. Jego zaletą jest też to, że kiedy we wnętrzu dzieje się już dużo to podkreśla charakter wystroju zamiast dodawać kolejne motywy.

Personalizowany bar:

Idealne rozwiązanie w dwóch przypadkach. Po 1 – kiedy pragniemy, aby wszystko na naszym przyjęciu było wyjątkowe Po 2 – kiedy potrzebujemy, by bar zajmował minimum przestrzeni. Ten pierwszy argument trafia jednak dużo bardziej, można wybierając to rozwiązanie dać się ponieść fantazji, przekazać każdą informację lub podkreślić to co dla nas jest w tym dniu najważniejsze.