Szkolenia barmańskie

Praca barmana w naszym kraju traktowana jest jako „dorywcze zajęcie, które wykonuje się podczas studiów". Nic bardziej mylnego! Zawód barmana jest na całym świecie zajęciem szanowanym, docenianym oraz źródłem dostatecznego życia.

Dla nas ta idea jest najważniejsza dlatego szkolenia, które mamy przyjemność prowadzić przygotowane są na wzór szkoleń prowadzonych przez najlepsze szkoły barmańskie na terenie Unii Europejskiej i USA. Szkolenia mają na celu przygotowanie osoby uczącej się do praktycznego wykonywania zawodu barmana dlatego dla każdego uczestnika szkolenia przygotowujemy osobne stanowisko barowe w pełni wyposażone w sprzęt i alkohole (w naszej szkole mamy 15 stacji barowych).

Przy tworzeniu programu szkoleniowego stawiamy na jakość oraz efekt jakim jest dla nas stopień wyszkolenia osoby uczącej się dlatego też na każde 6 osób uczących się przypada 1 instruktor. Daje nam to pewność, że każdy uczestnik dostanie pełne praktyczne przygotowanie i że będzie to zweryfikowane. W ramach szkolenia dodatkowo oferujemy :

  • praktyki w lokalach gastronomicznych na terenie Szczecina
  • materiały uwzględniające cały zakres, który został poruszony na szkoleniu (w tym receptury koktajli klasycznych oraz obecnie najbardziej popularnych na całym świecie)
  • możliwość korzystania z sali szkoleniowej po skończeniu szkolenia

Firma Event-Bar jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem ewidencyjnym: 2.32/00173/2013.